5 spółek hotelowych, które popierają zdrowy styl życia

2015_grecja_plaze_na_krecie_25Z początkiem lata, sezon na podróże zaczyna nabierać tempa, ale prawdopodobnie nie chciałbyś, aby twoje letnie wakacje były także urlopem od prowadzenia zdrowego trybu życia.

Na pewno kochasz wylegiwanie się na plaży, ale nie chciałbyś po niej biegać przy 30 plusowych temperaturach. A jeżeli już masz zamiar wydać na coś więcej niż zdrową żywność, prawdopodobnie wybierzesz jakieś lokalne, egzotyczne, nowe dla Ciebie jedzenie, które odkryjesz zwiedzając miasto.

Na szczęście, dzięki temu, że coraz więcej ludzi prowadzi zdrowy tryb życia, większa ilość hoteli nastawia się rzeczy tego typu. Chcesz byśmy polecili Ci jakiś hotel? Poniżej przedstawiamy 5 spółek hotelowych, które popierają zdrowy styl życia:

1.Hyatt Hotels

Tego lata, ogromna marka hotelowa (mogąca poszczycić się ponad 600 obiektami w około 50 krajach) ogłosiła, że wprowadzają nową ofertę odnowy biologicznej we wszystkich swoich hotelach, dzięki współpracy z „Be Well by Dr. Frank Lipman”.

W hotelach położonych w Nowym Jorku, Chicago i w Kolumbii zapewnione są zdrowe przekąski, tuż po przyjeździe, czy zwiększone opcje fitnessowe i gastronomiczne dla gości. Hotele Hyatt oferują całodobowy dostęp do siłowni czy studia fitness, a na recepcji można dostać mapę z położeniem każdej innej siłowni w pobliżu hotelu.

2.Hotele W

W przeszłości ta sieć hotelowa opierała swoje usługi i udogodnienia na trzech rzeczach: muzyce, modzie i designie, chociaż niedawno dodała czwarty element jakim jest transport.
Na przykład, w Minneapolis hotel współpracuje z lokalnym sklepem rowerowym „Handsome Cycles”, aby stworzyć markę hotelowych rowerów i zoferować swoim gościom wycieczki przez miasto. Dyrektor generalny, który ma obsesje na punkcie rowerów organizuje rowerowe wycieczki dla gości przez zielone podmiejskie tereny i wokół jeziora Calhoun. Tymczasem restauracja hotelu W znaleziona w Austin oferuje przejazdy promem. Natomiast w hotelu W w Chicago możesz mailowo zamówić osobistą sesje jogi z widokiem na jezioro Michigan.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>